دانلود طرح گاوداري شيري

دانلود طرح گاوداري شيري|1665129|دانلود,گاوداری شیری,طرح کارآفرینی گاوداری شیری
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود طرح گاوداري شيري آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 101 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

دستگاه هاي شيردوش

دستگاه‌هاي شيردوش تمام خودكار توليد شده در اين واحد، داراي ويژگي‌هاي برجسته‌ايست كه كاربرد آن موجب سلامت دام بدون دخالت فرد گشته و آرامش دام را در تمام مدت شيردوشي حفظ مي‌نمايد.دستگاه‌هاي شيردوش رونده (سيار) كه از 1 تا 6 ايوه‌اي (واحدي) ويژه دامداري‌هاي غيرصنعتي ساخته مي‌شود، مي‌توانند همزمان دام‌ها را در مدتي بسيار محدود به گونه كاملاَ بهداشي بدوشند.اصولاَ اين دستگاه‌ها از نظر فيزيكي عملكردي بسيار طبيعي و شبيه به عمل بچه‌هاي دام‌ها را دارد، يعني پالسي برابر تپش قلب حيوان، وزن خوشه دوششي برابر فشار ناشي از وزن سر بچه و نيز ميزان مكشي برابر حجم تنظيمي براساس اختلاف از سطح دريا برابر ميزان مكش دهان حيوان به‌ وجود مي‌آورد. ضمن اين‌كه رنگ اين دستگاه‌ها در بيناب مورد مطلوب ديد دام‌هاي و حدود دسي‌بل صداي توليد شده در محدوده شنوايي گوش دام‌ها را توليد مي‌نمايد.دستگاه‌هاي شيردوش رونده (سيار) كه از 1 تا 6 ايوه‌اي (واحدي) ويژه دامداري‌هاي غيرصنعتي ساخته مي‌شود، مي‌توانند همزمان دام‌ها را در مدتي بسيار محدود به گونه كاملاَ بهداشي بدوشند.اصولاَ اين دستگاه‌ها از نظر فيزيكي عملكردي بسيار طبيعي و شبيه به عمل بچه‌هاي دام‌ها را دارد، يعني پالسي برابر تپش قلب حيوان، وزن خوشه دوششي برابر فشار ناشي از وزن سر بچه و نيز ميزان مكشي برابر حجم تنظيمي براساس اختلاف از سطح دريا برابر ميزان مكش دهان حيوان به‌ وجود مي‌آورد. ضمن اين‌كه رنگ اين دستگاه‌ها در بيناب مورد مطلوب ديد دام‌هاي و حدود دسي‌بل صداي توليد شده در محدوده شنوايي گوش دام‌ها را توليد مي‌نمايد.

ماشين شيردوش سيار دو واحدي برقي مدل DU-MM-2/2x25 S

اين دستگاه قادر است در هر نوبت دوشش حداکثر ۲۵ راس گاو را بدوشد. شير دوشيده شده هر گاو به صورت جداگانه جمع آوري مي گردد، لذا از اخطلاط شير گاو ها جلوگيري بعمل مي آيد.

هر واحد مجهز به يک واحد دوشنده مستقل مي باشد. اين ماشين مي تواند با ظروف شير استيل و آلومينيومي در ظرفيت ۲۵ ليتر ارايه گردد.

دستگاه زيبا و با دوام بسيار سبک بوده و کاربري آن آسان مي باشد. همچنين اين دستگاه مي تواند بنا به سفارش با موتور بنزيني ارايه گردد.

خطوط توليد خوراک دام

طراحي ، ساخت و نصب ماشين آلات خطوط توليد خوراک دام در ظرفيتهاي مختلف.

- بهترين کيفيت!

- بيشترين سرعت!

- مديريت آسان!

- کمترين هزينه نگهداري و سرويس!

- ظرفيتهاي مختلف!

سيستم خوراک ريز دامپروري

توزيع سريع و بهينه خوراک دام در دامپروري توسط خوراک ريز پيشگام.

- توزيع سريع!

- پخش يکنواخت!

- افزايش بازدهي!

- کمترين هزينه نگهداري و سرويس!

سيستم توزين دام

توزين دام در دامپروري توسط سيستمهاي توزين پيشگام.

- بالاترين دقت!

- کاليبراسيون آسان!

- کاربري آسان!

- نگهداري آسان!

- ظرفيتهاي متفاوت!