طرح توجهي بررسی احداث یک واحد تولیدی لوازم خواب

طرح توجهي بررسی احداث یک واحد تولیدی لوازم خواب|1663991|طرح توجهی,تولیدی لوازم خواب,طرح کارآفرینی
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد طرح توجهي بررسی احداث یک واحد تولیدی لوازم خواب آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 39 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

خلاصه طرح

موضوع طرح: احداث يك واحد توليد تشك فنري، بالش، انواع تختخواب فلزي،‌ روتختي، لحاف ماشيني، تشك اسفنجي و انواع ملحفه.

آدرس طرح: استان قزوين شهرك صنعتي ليا كيلومتر 14 جاده قزوين، بوئين زهرا.

مشخصات مجري: شركت رؤياي خواب شيرين (رخش) سهامي خاص به مدير عاملي آقاي سيد عبدالمجيد جزايري.

نشاني محل دفتر شركت: تهران خيابان سهروردي جنوبي خ ملايري‌پور شرقي پلاك 4/5 طبقه اول.

مجوزهاي قانوني: جواز تأسيس شماره 28879/127 مورخ 8/11/85 صادر، توسط سازمان صنايع و معادن استان قزوين.

هدف از اجراي طرح: احداث يك باب كارخانه جهت توليد انواع محصولات موضوع طرح در استان قزوين شهرك صنعتي ليا در يك شيفت و در 270 روز كاري در سال مي‌باشد.

هزينه اجراي ثابت طرح: 9/40136 ميليون ريال.

هزينه سرمايه در گردش مورد نياز: 15630 ميليون ريال

تسهيلات پيشنهادي:

مشاركت مدني: 25000 ميليون ريال

فروش اقساطي مواد اوليه: 5000 ميليون ريال

موضوع شركت: انجام كليه فعاليتها در زمينه طراحي و ساخت، تهيه و توليد و توزيع و خدمات پس از فروش انواع مختلف محصولات صنايع خواب شامل انواع تشك، بالش، لحاف، روتختي، ملحفه، تخت خواب و ساير اقلام مرتبط و هرآنچه مي‌تواند مورد استفاده، خواب بصورت عادي، بهداشتي، طبي، دكوراسيون و غيره قرار گيرد و همچنين خريد و فروش و صادرات و واردات و توزيع كليه اقلام مجاز بازرگاني، صنعتي و مواد اوليه خصوصاً قطعات يدكي به صورت ساخته يا نيم‌ساخته و مواد اوليه و ماشين آلات و تجهيزات مرتبط با موضوع اخذ و اعطاء نمايندگي داخلي و خارجي، مشاركت و سرمايه‌گذاري و عقد قرار داد با كليه اشخاص و مؤسسات و بانكها و ساير نهادها و شركت‌هاي داخلي و خارجي، اخذ وام و تسهيلات و اعتبارات ريالي و ارزي از كليه بانكها و مؤسسات مالي و اعتباري دولتي و خصوصي داخلي و خارجي، ايجاد و احداث شعب در سراسر ايران و جهان، شركت در كليه نمايشگاه‌ها و مناقصات و مزايدات دولتي و خصوصي داخلي و خارجي و هر نوع فعاليت مجاز مرتبط با موضوع فعاليت شركت.