طرح تجاري کارآفرینی تاسيس شركت توليد عسل طبيعي پويندگان

طرح تجاري کارآفرینی تاسيس شركت توليد عسل طبيعي پويندگان|1663976|طرح تجاری کارآفرینی,شرکت تولید عسل طبیعی,طرح کسب و کار
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد طرح تجاري کارآفرینی تاسيس شركت توليد عسل طبيعي پويندگان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

فهرست مطالب

1- اساسنامه

2- بيان مساله

3- تاريخچه پرورش زنبور عسل

4- موارد مصرف جامعه

5- كالاي جانشين يا رقيب

6- برآورد ميزان تقاضا

پيش بيني روند محصول

جدول زمان بندي اجراي طرح

طرز تهيه محصول

پرسشنامه تاسيس واحد تجاري

انواع محصولات

سرمايه ثابت

سرمايه در گردش

مشخصه طرح

تاسيسات عمومي

برآورد لوازم داخلي مورد نياز در توليد عسل طبيعي

جدول هزينه هاي پنج ساله

هزينه حقوق كاركنان و نيروي انساني

بيمه كاركنان

زمين و ساختمان ها

برآورد توليد در 5 سال اجراي طرح

قسمت

برآورد و ارزش محصولات توليدي در 5 سال اول طرح

برآورد سود خالص ساليانه

1- اساسنامه

مراحل انجام شده تاسيس شركت تعاوني توليدي پرورش زنبور عسل گلستان

بسته به اداره تعاون شهرستان خمين مراجعه كرد. و بعد از اعلام تقاضاي تاسيس شركت تعاوني توليدي جهت دريافت موافقت اصولي طرح پرورش زنبور عسل به اداره جهاد كشاورزي منطقه مذكور مراجعه كرديم كخ از بنده يك مدرك تحصيلي در رابطه با زمينه فعاليت درخواست نمودند كربند، مدارك پرورش زنبور عسل را به اداره مذكور تحويل نموده كه با وجود آن موافقت نامه تاسيس شركت فوق را از نظر مديريت جهاد كشاورزي بلامانع داشته و جهت اقدامات بعدي و از آنجا كه يك شركت براي تاسيس احتياج به وجود حداقل 7 نفر شهام دار مي بود اسامي 6 نفر ديگر از اعضاء شركت را طي نامه اي به اداره تعاون عودت داده و جهت ثبت و استعلام اسامي افراد سهام دار شركت به ادازه ثبت اسناد مراجعه كرده و طي مراحل اداري هر كدام از افراد مسئول در شركت در دفتر ثبت شركتها در اداره ثبت اسناد شهرستان خمين مراحل امضاء و تاييد اساسنامه شركتهاي توليدي را به ثبت رسانده و بعد از اينكه نامه تاييديه از اداره هاي مختلف جهت تاييد فعاليت شركت فوق از مديريت جهاد كشاورزي- اداره تعاون- مديريت بازرگاني دريافت نموده و در پرونده درج نمودم.